1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 2. Bölüm

Kardeşlerim 2. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının yeni ATV dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Çiçeği burnunda ATV dizisi Kardeşlerim 2. Bölüm ile 27 Şubat Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi ATV’de yayın hayatına başladı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları yayınlanacak. Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstleniyor. Dizide dört kardeşin başından geçen hikaye ele alınıyor. Dizinin merak edilen yeni bölümünden bir fragman da yayınlandı.

Kardeşlerim 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZyT6Eajd5ag”]

Kardeşlerim 1. Bölüm Özeti

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Anneleri Hatice, babaları Veli ile mutlu ve huzurlu bir hayat süren, cepleri boş ama kalpleri sevgi dolu dört güzel kardeş… Ta ki hayatlarını karartan, onları kimsesiz, boynu bükük bırakan o kara güne kadar… Nereye savrulacakları belli olmayan, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri olmayan bu dört kardeş, yaşananların ardından ayakta kalabilmek için mücadele verirken, Akif Atakul ise yaptıklarının bedelini ödemeden sıyrılmanın yollarını aramaktadır.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir