İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm
+ - 0

TRT1 ekranlarında yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Uyanış: Büyük Selçuklu 11. bölüm ile 7 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Sencer, emanetleri kurtarmak için Kuvel’e sızmıştı. Nefesleri kesen Uyanış Büyük Selçuklu son bölümde neler oldu? Selçuklu dönemini ekrana getiren dizide, Tapar hayırlı müjdeyi Başulu Ana’ya açar ve sevincini gizlemeyen Başulu, ona ilmek ilmek ördüğü patikleri verir.

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. bölüm izlemek için tıklayınız.

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm İzle

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm Ön İzleme

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm 2. Ön İzleme

Uyanış: Büyük Selçuklu 11. Bölüm Fragmanı

Uyanış: Büyük Selçuklu 10. Bölüm Özeti

Yorgos’un Kutsal Emanetleri Kuvel Kalesi’ne kaçırdığını haber alan Sencer, İlteber’in kervanına karışıp emanetleri kurtarmak için Kuvel’e sızmıştı. Batınilerin ihbarıyla Sencer’in içlerine sızdığını öğrenen Andreas elini çabuk tutup adamlarıyla birlikte Sencer’i kalesinde köşeye sıkıştırmayı başarmıştı.

Tüm bunların yanı sıra Hayyam’ın evini yakan oka hacelik işaretini işleyen demirci ustalarını tespit ettirecek olan Nizamülmülk, Hasan Sabbah’ı yakalamak için kıskacı iyice daraltmıştır.

Yorum Yap