1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 14. Bölüm

Yargı 14. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 14. Bölüm ile 19 Aralık Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Yargı yine heyecan dolu bir bölüm ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldığı dizinin önceki bölümünde Engin cezaevinde okuduğu kitaba sürülen zehirden dolayı bayılmıştı. Yeni bölümde Hastaneye kaldırılan Engin kaçmayı planlıyor. Ceylin ve Ilgaz, Engin’e engel olabilecek mi? Yargı 13.bölüm son sahnesinde Ceylin’in elinde silahla uyanması ve takılıp yere düştüğü an ise büyük bir merak uyandırdı. Heyecanlı bu sahnenin ardın Yargı 14. Bölüm merak konusu oldu.

Yargı 14. Bölüm Fragmanı

Yargı 14. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 13. Bölüm Özeti

Ilgaz ve Ceylin tarafları oldukları ve çözmek için yan yana düştükleri dava sayesinde birlikte hareket ettiklerinde çok daha güçlü olduklarını fark etmişlerdir. Ne var ki; Engin’in yeni bir hamleyle Parla üzerinden kendisini vurması Ceylin’i çileden çıkartır. Ceylin artık Engin’i durdurmak için kendi yöntemlerini kullanmaya kararlıdır.

Engin’in herkes için özenle hazırladığı planında vaat ettiği sürede sona gelinmiştir. Kurduğu planla uyumla ilerlerken birileri onu kendi oyunun dışında bırakmaya çalışmıştır. Herkesin sevdikleriyle sınandığı bu gerilimli süreçte, şaşırtıcı ve sürpriz birliktelikler de oluşmaya başlar…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir