1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 26. Bölüm

Teşkilat 26. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 26. Bölüm ile 12 Aralık Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 25. bölümde, ekibin Doğu Akdeniz’deki anlaşmayı tamamlaması için kurtarması gereken çok önemli biri vardır. Bunun için Serdar ve Zehra’nın Almanya’da işleri yoluna koyması gerekmektedir. Serdar’ın ölümle burun buruna geldiği anda Zehra, yanından bir an olsun ayrılmaz. Zehra’nın kendisine söylediklerini hatırlayan Serdar, ona karşı hislerini açık eder.

Teşkilat 26. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 26. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 25. Bölüm Özeti

Libya’da gerçekleşen patlama Halit ve ekibi zor durumda bırakır. Libya’dan çıkış için yeni bir plana ihtiyaç vardır. Üstelik ekibin Doğu Akdeniz’deki anlaşmayı tamamlaması için kurtarması gereken çok önemli biri vardır. Bunun için Serdar ve Zehra’nın Almanya’da işleri yoluna koyması gerekmektedir.

Serdar’ın yaşadıklarına dair tüm gerçeklerin ortaya çıkacağı bir anda Ceren devreye girer. Yıldırım’ın planıyla Serdar ve Zehra kendilerini yeni bir bilmecenin içinde bulur. İkili Libya’daki problemi çözmek için Ceren’in de içinde bulunduğu yeni bir oyun kurar. Bu oyun tüm ekibin kaderini değiştirmek üzereyken devreye davetsiz bazı misafirler girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir