1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 73. Bölüm

Kuruluş Osman 73. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 73. Bölüm ile 1 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 72. bölümde Osman Bey, alpleriyle birlikte kaleye girer. ‘Geldiğimizi bilirlerse bunun hesabını Turgut Bey’den sorarlar’ diyen Osman Bey’in tutsak çocukları kurtarmak için herkesi şaşırtacak hamlesi ne? Kuruluş Osman’ın 24 Kasım tarihli son bölümünde Papaz Gregor’un ihanetini affetmeyen Osman Bey’in intikamı haftaya damga vurdu.

Kuruluş Osman 73. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 72. Bölüm Özeti

Osman Bey ve Alpleri, gizlice girdikleri Bilecik Kalesi’nde ölümcül bir operasyona girişir. Osman Bey’in kaleye sızmasını sağladığı ve Tekfur Rotagus’a ulaşmayı başaran Turgut Bey ise büyük bir tehlikenin pençesindedir.

Papaz Gregor’u kullanarak Söğüt’ü ele geçirmeyi planlayan tekfurlar, Osman Bey’e yeni bir darbe vurmaya hazırlanır. Tekfur Nikola’nın Mari Kosses’le evlenmek istediğini açıklaması ortalığı karıştırır. Osman Bey kaçırılan ve din değiştirmeye zorlanan Türkmen çocukları kurtarabilmek için zekice bir plan yaparak tekfurları savaş meydanında alt etmek ister.

Osman Bey ve alpleri Bilecik Kalesi’nden nasıl çıkacak? Tekfurların Papaz Gregor ile iş birliğinin sonuçları ne olacak? Osman Bey’in tutsak çocukları kurtarmak için herkesi şaşırtacak hamlesi ne? Mari Kosses, Tekfur Nikola’nın kendisi ile evlenmek istemesine nasıl tepki verecek? Kayı Obası’ndaki hainlerin akıbeti ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir