İkimizin Sırrı 1. Bölüm
0

ATV ekranlarında yep yeni bir dizi izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Yaklaşıkdır 1 aydır fragmanları yayınlanan İkimizin Sırrı dizisinin yayın tarihi belli oldu. İkimizin Sırrı 1. Bölüm ile 8 Ağustos Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerinde Leyla Feray, Aras Aydın, Dolunay Soysert ve Bestemsu Özdemir’in yer aldığı ATV’nin yeni dizisi İkimizin Sırrı, 8 Ağustos Pazar akşamı ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir anne ile kızının hüzünlü hikayesinin anlatılacağı İkimizin Sırrı dram projesi olarak öne çıkacak.

Yapımcılığını Süreyya Yaşar Önal’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu, senaryosunu ise Özen Yula’nın kaleme aldığı, Üs Yapım imzalı İkimizin Sırrı dizisinin konusu ise; 7 yaşındaki kızı Hayal ile ayakta kalma mücadelesi veren Neva Canpolat, biricik kızını masallarla, oyunlarla hayatın güzelliğini ve umudu aşılayarak büyütmektedir. Ancak anne-kızın mutlu dünyası peşlerine düşen karanlık adamlarla sarsılır. Zor bir hayat sürdüren Neva ile Hayal’in yolu bir trafik kazasında Alp Karahun ile kesişir.

İkimizin Sırrı 1. Bölüm Fragmanı

İkimizin Sırrı 1. Bölüm 2. Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir