1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 12. Bölüm

Yalnız Kurt 12. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yalnız Kurt 12. Bölüm ile 15 Nisan Cuma akşamı yeni bölümü ile ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Atv’nin sevilen dizisi Yalnız Kurt’un 11. bölümünde Ulvi polisin eline geçer ve bu durum Nizam için büyük bir tehdit oluşturur. Nizam bu kıskaçtan kurtulabilmek için Viking’e başvurmak zorunda kalır. Nizam, Viking’ten ne isteyecek?

Yalnız Kurt 12. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 12. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 11. Bölüm Özeti

Operasyonları başarısızlıkla sonuçlanan Nizam ve Mira, Vedat ve Karlov’un öldüğünü öğrenirler ve korkuya kapılırlar. Açığa çıkmaları an meselesidir. Bunu engellemek için her şeyi yapacaklardır. Doğan ise bu sonuçtan memnundur.

Ulvi ile Akın için çember daralır. Hem devlet peşlerindedir, hem de onları ortadan kaldırmak isteyen Mira ve Nizam. Nazar’ın ise güvenli bir şekilde ülkeden çıkarılmasına karar verilir.

Buna rağmen Nazar kendi planını uygulamaya koyar. Bu plan Mira ve Nizam’ı zor durumda bırakır. Zor durumda kalan Mira, Doğan’dan yardım ister.

Ulvi polisin eline geçer ve bu durum Nizam için büyük bir tehdit oluşturur. Nizam bu kıskaçtan kurtulabilmek için ona yardım edebilecek tek kişi olan Viking’e başvurmak zorunda kalır.

Altay’ın sıradaki hedefi ise Nazar’dır. Ülkeden çıkmadan ona ulaşması gerekir ama bu o kadar kolay olmayacaktır. Nazar’ı ortadan kaldırmak içinde yardıma ihtiyacı vardır. Bunun için Doğan’ın kapısını çalar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir