1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 15. Bölüm

Camdaki Kız 15. Bölüm
2

Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Camdaki Kız yeni bölümü ile devam ediyor. Camdaki Kız 15. Bölüm ile 14 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

7 Ekim Perşembe akşamı Camdaki Kız 14. bölümü ile ekranlara geldi. Camdaki Kız’ın son bölümünde Cana’nın Sedat ve Nalan’ın özel gecesini sabote etmesi dikkat çekti. Adil’in Nalan’a ailesi olmadıklarını itiraf etmek istemesi heyecanlı anlara neden olurken final anında Nalan’ın Sedat’ın Cana ile telefon konuşmasını duyması Camdaki Kız 14. son bölüme damga vurdu.

Camdaki Kız 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.
Camdaki Kız 15. Bölüm Fragmanı


Camdaki Kız 14. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 7 Ekim Perşembe günü yayınlanan 14. bölümünde Sedat’ın Cana’yla buluşmak için söylediği yalan kontrolden çıkıyor.

Nalan, Sedat’la yakınlaşmaya karar vermişken haberi olmadan Cana engeline takılır. Sedat’ın tek derdi ise Cana’yla birlikte olmaktır. Nalan’a gelen telefon ise Hayri’den yardım istemesine neden olur. Çünkü Feride ortada yoktur ve Nalan ne yapacağını şaşırır. Hayri’nin yardımıyla odaya giren Nalan, Feride’nin gizlediği sırlarlar yüzleşemeden resmen evden kovulur. Hayri’nin Nalan’a karşı olan yaklaşımı ve ilgisi Nalan’ı son derece şaşırtır.

Diğer yandan Rafet’in kıymetli olarak gördüğü otel ihalesini almayı hedefleyen Sedat bambaşka yollar denemeye kalkar. Cana’nın ağından kurtulamaması ise Sedat’ın başına bela olur. Çünkü Sedat’ın Cana’yla görüşmek için söylediği yalan gittikçe büyür.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Camdaki kız yeni bölüm fragmanı neden hala yayınlanmadı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir