1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 37. Bölüm

Gönül Dağı 37. Bölüm
0

Uzun süredir Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Gönül Dağı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Gönül Dağı 37. Bölüm ile 23 Ekim Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT ekranlarının severek izlenen dizisi Gönül Dağı 36. Bölümü yayınlandı.Gönül Dağı son bölümünde; Gülsüm’ün yüzüğü geri vermesiyle yıkılan Taner, Halime ile yüzleşir. Bu yüzleşmenin sonucunda Taner’in alacağı karar ne olacak? Öte yandan Gülsüm, Dilek’i bir yolculuğa çıkarır. Son zamanlarda yaşanan olayların neticesinde Ciritçi Abdullah, bütün aileyi bir araya getirir. Öte yandan Kenan, Muammer’lerin evine akşam yemeğine gelir. Gönül Dağı 37. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 37. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 37. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 36. Bölüm Özeti

Gülsüm’ün yüzüğü geri vermesiyle yıkılan Taner, Halime ile yüzleşir. Bu yüzleşmenin sonucunda Taner’in alacağı karar ne olacak? Öte yandan Gülsüm, Dilek’i bir yolculuğa çıkarır. Bu yolculuğun sonunda Dilek, nasıl bir karara varacak?

Kenan, Muammer’lerin evine akşam yemeğine gelir. Akşam yemeğinde yaşananlar aileyi nasıl etkileyecek?

Ramazan için hayırlı bir kısmet arayışında olan Hüseyin ve Günşıl, Ramazan’ı nasıl bir maceraya sürükleyecek?

Son zamanlarda yaşanan olayların neticesinde Ciritçi Abdullah, bütün aileyi bir araya getirir. Bu aile toplantısında bütün sorunlar çözülebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir