1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 117. Bölüm

Yasak Elma 117. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yasak Elma 117. Bölüm ile 25 Ekim Pazartesi akşamı Fox ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX TV ekranlarında her pazartesi ekrana gelen Yasak Elma dizisi dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Yasak Elma 116. son bölümde Yıldız, kocası Çağatay’ın kendisini Kumru ile aldattığını öğrendikten sonra planını devreye sokar. Yıldız, aldatıldığını ispat etmek için fotoğrafçı tutup delil toplamaya başlar.

Yasak Elma 117. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 117. Bölüm Özeti

Yasak Elma son bölümde Yıldız, ihanete uğradığını öğrendikten sonra Çağatay ve Kumru’dan ayrı ayrı intikam almak için harekete geçmişti. Yıldız, Çağatay ve Kumru birlikteliğini belgelemek ve intikam planını harekete geçirmek için kolları sıvarken, Çağatay ve Kumru olacaklardan habersiz görüşmeye devam ederler.

Yıldız, Çağatay ve Kumru’yu rezil etmek için harekete geçer. Boşanmadan önce aldatıldığını ispat etmek için fotoğrafçı tutup delil toplamaya başlar. Yıldız bir fotoğrafçı tutup Çağatay’ın Kumru için tutuuğu evin önünde pusu kurdurur. Fotoğrafçı Çağatay ve Kumru’yu çekip Yıldız için gerekli kanıtı yakalar.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-20

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir