Sefirin Kızı 52. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni ve son bölümü ile ekranlara veda ediyor. Sevilen dizisi Sefirin Kızı 52. Bölüm ile final yapıyor. Sefirin Kızı 52. Bölüm ile 11 Mayıs Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 51. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor. Son bölümde; Sancar, Mavi’den ve kızından ayrı geçirdiği zamanın acısını çıkarırken bir taraftan da hem Mavi’yi hem de Melek’i korumak için kalıcı bir çözüm arar. Doğum vaktinin de kapıya dayanması bu inziva hayatını Mavi için gittikçe riskli bir hale getirmektedir. Sefirin Kızı 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 51. son bölüm detayı.

Sefirin Kızı 52. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QDECV9vSJ78″]

Sefirin Kızı 51. Bölüm Özeti

Sedat’ın eskisinden daha tehlikeli ve dengesiz tutumları Güven’in bile ondan kurtulmak istemesine neden olur. Ne var ki Sedat elindeki bilgilerle bu kez Güven’i sıkıştırır. Mavi’ye ulaşmak için ne kadar ileri gidebileceğini kimse tahmin edememektedir.

Elvan, aklının ve kalbinin Yahya’ya karşı ne hissettiği konusunda aynı yerde durduğunu düşündüğü bir zamanda yeni bir Dudu sınavıyla karşılaşır. Bu sınavdan geçip geçemeyeceklerini ise Yahya’nın atacağı adımlar belirleyecektir.

Sancar ve Mavi’nin tüm işleri yoluna koyabileceklerini düşündükleri bir anda Sedat’ın beklenmedik hamlesiyle her şey tepetaklak olur. Mavi ve Melek’in hayatı tehlikeye girerken Sancar, onları kurtarabilmek için zamana karşı girdiği bu yarışı kazanabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir