1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 4. Bölüm

Annemizi Saklarken 4. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annemizi Saklarken 4. Bölüm ile 29 Aralık Çarşamba akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Annemizi Saklarken dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hande Doğandemir, Kutsi ve Hatice Aslan’ın oyuncu kadrosunda yer aldığı dizide bu haftada heyecanlı anlar yaşanıyor. Annemizi Saklarken 3. bölümde Handan ve Dündar’ın fotoğrafları, Handan’ı Demir ailesinin hedefi haline getirirken, Derya’nın Bora ile yaptığı anlaşma dev bir hayal kırıklığına döner.

Annemizi Saklarken 4. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 3. Bölüm Özeti

Handan ve Dündar’ın fotoğrafları, Handan’ı Demir ailesinin hedefi haline getirirken, Derya’nın Bora ile yaptığı anlaşma dev bir hayalkırıklığına döner. Annesi yüzünden bir kez daha zor durumda kalan Derya, yaşadığı utancı affedemez ve anne-kız büyük bir yara alır. Fotoğrafların acısını Derya’dan çıkaran Bora, nihayet babasıyla sert bir yüzleşme yaşarken, Dündar ise yaşanan hiçbir krize aldırmadan takıntı yaptığı Handan’ın peşindedir. Dündar’ın ilgisi Handan’ın kafasını karıştırmaya başlarken Handan, her zamanki gibi annelikten sınıfta kalır ama bu kez yaptığı hata çocuklarla sınırlı kalmaz ve işsiz kalmasına sebep olur. Hayatta tamamen köşeye sıkıştığı bir anda Dündar’ın uzattığı el, hepsinin hayatını değiştirecek yeni bir dönemin başlangıcıdır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-29

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir