1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 6. Bölüm

Teşkilat 6. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza geliyor. Teşkilat 6. Bölüm ile 11 Nisan Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Teşkilat, 5. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Nevzat’ın Sinan’ı alıp Temrenli’den ayrılmak istemesi damga vurdu! Peki şimdiden merakla beklenen Teşkilat 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 5. bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=DeSDaXUthEc”]

Teşkilat 6. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8XoiCcKZUm8″]

Teşkilat 5. Bölüm Özeti

Nevzat’ın Sinan’ı alıp Temrenli’den ayrılmak istemesi Mavi Ay’ın moralini bozmuştur. Okçuluk karşılaşmasından sonra Sinan da sırra kadem basmıştır. Mavi Ay her yerde Sinan’ı arasa da bulamaz. İskender, arkadaşlarına Sinan’ı geri getireceğine dair söz verir.

Geçmişten günümüze geldiği için Kuzgunların yeniden ortaya çıkmasına kendisinin sebep olduğunu düşünen İskender, Sinan’ı ne pahasına olursa olsun bulacaktır. Kasırga ise okçuluk karşılaşmasını kazanmanın verdiği sevinçle her yerde herkese hava atmakla meşguldür. Giovanni ile birlikte canlı yayın açan Kasırga, Mavi Ay’ı nasıl yendiklerine dair olanları kendi açılarından abartarak anlatır.

Diğer yandan Refika, sınıfta bir kopya kâğıdı bulur ve Türkçe sınavında kimin kopya çektiğini tespit etmek için harekete geçer. Elif, kopya çeken kişinin kendisi olduğunu Refika’ya itiraf eder ve alacağı ceza ile yüzleşmek üzere disiplin kurulunun karşısına çıkar. İskender ise süper yetenekleri sayesinde Sinan’ın yerini bulur ancak Sinan’ı geri getirmek düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Sinan’ın babası Nevzat, oğlunu korumak için Temrenli’den ayrılmaya kararlıdır.

Kasırga canlı yayında galibiyetlerine ilişkin neler söyleyecek? İskender sırra kadem basan Sinan’ı nasıl bulacak? Kopya çektiğini itiraf eden Elif’i neler bekliyor? Sinan Temrenli’den ayrılacak mı? İskender, Sinan’ı geri getirmek için Nevzat’ı ikna edebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir