1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 18. Bölüm

Arıza 18. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 18. Bölüm ile 17 Ocak Pazar akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 17. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Burak ile karşı karşıya gelen Ali Rıza’nın hayatını ortaya koyması damga vurdu! Show TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören dizisi Arıza, 17. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu ve gözler yeni bölüm çevrildi Arıza 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 17. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 18. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qxa2fKVjIAM”]

Arıza 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=oz8Ia8sewhk”]

Arıza 17. Bölüm Özeti

Fuat; Halide tarafından vurulduktan sonra, kritik durumu kimselere haber edilmeden, önce ameliyata ardından müşahede altına alınır.

Halide’nin Burak’ın elinde olduğunu öğrenen Haşmet, son çareyi İhtiyar’ın huzuruna çıkmakta bulur. Ali Rıza dört koldan Halide’ye ulaşmaya çalışırken; Burak babasının yokluğunda durmak bilmez ve kendi saflarında olmayan herkese saldırılar düzenler. Bu saldırıların hedeflerinden biri de taksi durağı olur. Mithat ve Melek başlarına gelenlerden sonra yeni planlar yapmaya devam ederler.

Burak ile karşı karşıya gelen Ali Rıza ise, Halide’yi kurtarmak için kendi hayatını ortaya koymaktan çekinmez.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-2

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir