1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm ile 3 Mart Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, bu akşam 33. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Mehdi ve Barış arasında yaşananlar damga vurdu. TV8’in yeni sezonuyla da ilgi gören dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 33. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Bu akşamki bölümde oldukça çarpıcı anların yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanı merakla araştırılıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 33. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Tr7qJHRGL4w”]

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=6K3VvKFJgPA”]

Doğduğun Ev Kaderindir 33. Bölüm Özeti

Zeynep ve Barış hayatın içindeki güzelliklere odaklanmak üzere birbirlerine söz verdiler.

Zeynep ve ailesine yapılan saldırıda şans eseri kimse yaralanmamıştır. Şimdi herkes bu saldırının altındaki nedeni aramaktadır. Bütün oklar Mehdi ve yeni girdiği iş ilişkilerini gösterirken, Zeynep tüm soğukkanlılığı ile masum birini yok yere suçlamaktansa, gerçeği öğrenme peşindedir.

Cemile ve Benal yeni hayatlarına alışmaya çalışırken yeni bir Mehdi’ye de alışmaları gerekmektedir. Nuh içinse en büyük problem Barış’ın şoförü olarak çalıştığını Mehdi’ye nasıl ve ne zaman açıklayacağı olacaktı.

Barış tüm kalbiyle Zeynep’in yanında olmak ve onu korumak isterken karşılaştığı durumlar yeni bir pencereden bakmasını sağlayacak, bu saldırıların altında dolaylı ya da dolaysız dahlinin olduğunu düşündüğü Mehdi’ye ulaşmasını sağlayan ip uçlarını arayacaktır.

Saldırılarla ilgili sürpriz bir gelişme karakterlerimizin tüm dünyasını alt üst ederken, uğradıkları artçı saldırıda bu kez o kadar şanslı olmayacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir