1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 14. Bölüm

Mahkum 14. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 14. Bölüm ile 17 Mart Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile FOX kanalında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı Mahkum’un son bölümünde Fırat kendini aklayabilecek mi sorusu merak konusu oldu. Mahkum son bölümde, Fırat’tan cinayet bıçağını aldığını düşünen Barış, büyük bir sürprizle karşılaştı.

Mahkum 14. Bölüm Fragmanı

Mahkum 13. Bölüm Özeti

Fırat’tan cinayet bıçağını aldığını düşünen Barış, büyük bir sürprizle karşılaşır. Bıçağı bulabilmesi için Savaş’ın kirli geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Köstebek sınavından geçtiğini düşünürken Sinyor’un kimliğine giden yol, babasıyla yüzleşmesine neden olacaktır.

Cinayet bıçağına giden yolda hafızasını limitlerini zorlayan Fırat, kendi davasının dedektifi olur. Çiftlikte yakaladığı bir ipucu, bıçağı bulma yolunda yeni bir serüvene sürükler. Bu serüven Barış’la kesişince, mahkum tayfa olaya dahil olur.

Her şeyi bitirecek olan bıçak artık Barış ve Fırat’a bir adım uzaktadır. Fırat bıçağa ulaşabilecek midir?

Mahkum 13. Bölüm İzle! (FOX TV)

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir