Bozkır Arslanı Celaleddin 5. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bozkır Arslanı Celaleddin 5. Bölüm ile 18 Haziran Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisi 4. son bölümü ile ekrana geldi. Dizide İslam dünyasını içene sürüklendiği büyük bir iç savaş ve kaostan çıkarıp birleştirmeye çalışan, dünyayı kasıp kavuran Moğollara ilk mağlubiyeti tattıran ve onların yenilmezlik efsanesini yerle bir eden “Bozkır Arslanı Celaleddin”in hikayesi anlatılıyor. Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin başrollerinde Emre Kıvılcım, Kaan Yalçın ve Yulduz Radjabova yer alıyor. Son bölümde; Moğollar ve Haşhaşilerin birlikte kurdukları tuzak işe yaramış, Türkan Hatun ve Sultan Alaeddin’in orduları karşı karşıya gelmiştir. Bozkır Aslanı Celaleddin 5. yeni bölüm fragmanı geldi. Bozkır Aslanı Celaleddin 4. son bölüm özeti sayfamızda.

Bozkır Arslanı Celaleddin 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bozkır Arslanı Celaleddin 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0lG8skdu3PY”]

Bozkır Arslanı Celaleddin 4. Bölüm Özeti

Şehzade Celaleddin, savaşı başlamadan bitirmek için son bir hamle yapar ve kardeşi Uzlag Şah’a meseleyi teke tek dövüşle halletmeyi teklif eder. Celaleddin, krizi aşabilmek için kurduğu stratejiyi uygularken sürpriz bir sonuçla karşılaşır.

Harzemşahlar’ın içine düştüğü durumu yakından takip eden Cengiz Han ise yeni bir müttefik edinmek için harekete geçer ve Behram üzerinden Uzlag Şah’a teklif götürür. Türkan Hatun, saraydaki hain olduğunu düşündüğü Kutlu Bike’yi ortadan kaldırmak için ölümcül bir tuzak kurar. Başkentte yuvalanmış Haşhaşileri ortaya çıkarmak için çalışan Ak Şah ise büyük bir tehlikenin ortasına düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir