1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 6. Bölüm

Son Yaz 6. Bölüm
0

TV ekranlarının yeni dizilerinden Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 6. Bölüm ile 5 Şubat Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 5. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Son bölümde; Akgün, Yağmur’u öpüyor. Yağmur ise Kaan’dan ayrılıyor. Savcı, Canan’ı deli gibi kıskanıyor, kendine yeni bir hayat kurmak için yaptığı hamleleri boşa çıkarıyor. Son Yaz 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 5. son bölüm özeti.

Son Yaz 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5icw4MSUUJg”]

Son Yaz 5. Bölüm Özeti

Akgün, Selim ve annesinin fotoğrafını görmüştür. Selim’e annesini tanıyıp tanımadığını sorduğunda Selim’in gerçekleri gizlemesi, Akgün’ün dünyasını başına yıkar. Akgün’ün öfkesi patlayacak yer ararken, Yağmur, Akgün’ün ani değişimini fark eder ve neler olduğunu öğrenmek ister. Yağmur’un Akgün’ün üzerine gitmesi ikisinin ilişkisini başka bir noktaya taşıyacaktır.

Selim, hem çocuklarla hem de Canan’la arasını düzeltmektedir. Ailesini geri kazanmaya hiç olmadığı kadar yakındır artık… Bu sırada Fatih, Yağmur’a, Selim’in onu tehdit ettiğini duyurur ve Yağmur, babasına annesine gerçeği söylemesi için bir şans verir. Selim, Canan’ı yeniden kaybetmeyi göze alamaz. Bu sırada ortaya çıkan gerçek her şeyi tepetaklak edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir