1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 39. Bölüm

Kuruluş Osman 39. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 39. nölümünü ile 23 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

16 Aralık Çarşamba Kuruluş Osman 38. bölüm ile ATV ekranlarına geldi. Kuruluş Osman 38.bölümde; Osman Bey’in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey’in girişimleri ile Kayı Obası’nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir. Bu sırada Ertuğrul Bey’den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Ertuğrul Bey, son sözünü söyleyecektir. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Savcı Bey, beylik yarışında Osman Bey’i önüne geçmek için ne yapacak? Flatyos’un Osman Bey’i ele geçirmek için kurduğu oyun oldukça heyecanlı anlara sahne oldu!

Kuruluş Osman 38. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kuruluş Osman 39. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QDeOzA5jE8I”]

Kuruluş Osman 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=T09VZ61PMj8″]

Kuruluş Osman 38. Bölüm Özeti

Osman Bey’in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey’in girişimleri ile Kayı Obası’nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir. Kulucahisar Kalesi’ni kaybetmenin acısıyla Geyhatu’ya giderek kendisine tuzak kuranın Yavlak Arslan olduğunu açıklayan Nikola, Targun Hatun’u ise Kayı beylerinin yemeğini zehirlemesi için görevlendirir. Osman Bey, Moğol tehdidine karşı Geyhatu’yla yüzleşmek zorunda kalırken, Ertuğrul Bey’den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’den gelen haber ne?

Savcı ve Dündar Beyler, Toy’dan istediğini alabilecek mi? Osman Bey, Bizans-Moğol kıskacından kurtulmak üzere kiminle ittifaka gidecek? Targun Hatun, Nikola’dan aldığı zehirle ne yapacak? Flatyos, Osman Bey’i ele geçirmek için nasıl bir oyun kuracak? Bala Hatun ve Targun Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap