1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kanunsuz Topraklar yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm ile 13 Ekim Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

FOX ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin 2. bölümü yayımlandı. Kanunsuz Topraklar dizisinin son bölümünde; Davut’un sözleri Gülfem’e büyük bir darbe oldu.

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 3. Bölüm 2. Fragmanı

Kanunsuz Topraklar 2. Bölüm Özeti

Malik Bey’i vuran Davut jandarmaya teslim olmak ister fakat kardeşleri Celal ve Eyüp buna karşı çıkarlar. Davut’u bayıltıp bir mağarada saklarlar lakin mağara, daha önce Davut’u öldürmesi için Malik Bey tarafından tutulan Çolak eşkıyasının gizlendiği yerlerden biridir. Gülfem, Davut’un teslim olması için Fatma Ana’ya baskı yapar ama ondan babası yüzünden küçük Elif’in de öldüğünü öğrenince perişan olur ve babası hakkındaki fikirleri iyice değişmeye başlar.

Çolak’ın elinden kaçan Davut, jandarma komutanı Sezai’ye teslim olur. Malik’i vurduğunu söylese de Fatma Ana onun tabancasıyla gelip teslim olmuştur ve Malik Bey’i kendisinin vurduğunu iddia etmektedir. Sezai, olayın görgü tanığı Gülfem’e, Malik Bey’i Davut mu vurdu diye sorunca Gülfem hayır der. İyileşen Malik Bey, Davut ve annesinden şikayetçi olmayacağını söyler. Fakat bunun için Davut’un imkansız bir görevi yerine getirmesi lazımdır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir