1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 44. Bölüm

Sefirin Kızı 44. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Sefirin Kızı 44. Bölüm ile 15 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 43. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor. Son bölümde; Melek ve Mavi yakınlaşıyor. Sefirin Kızı 43. son bölümünde; Mavi’nin Melek’i kaçırmasıyla aralarında bambaşka bir bağ kurulmaya başlar. Diğer tarafta Melek’in ortada olmaması Sancar ve Güven’i büyük bir paniğe sürüklerken aralarındaki gerilimi de tırmandırır. Peki Sefirin Kızı 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 43. son bölüm detayı.

Sefirin Kızı 44. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Wm-gH277tHI”]

Sefirin Kızı 43. Bölüm Özeti

Dudu arka arkaya sıraladığı yalanlarla Yahya’nın gözünde kendini aklamaya çalışır ancak aralarında oluşan güvensizlik Yahya’yı derinden sarmıştır. Halise’nin beklenmedik müdahalesi ise hem Dudu’yu hem de Yahya’yı çok şaşırtacaktır.

Sancar, kızının velayeti için var gücüyle savaşmaya devam ederken çok önemli bir tanık ile irtibata geçilir. Güven, radarından kaçmayan bu bilgi sayesinde Sancar’ın bütün umutlarını boşa çıkarmak için kolları sıvar.

Elvan, kalbinde kopan fırtınalarla başa çıkmaya çalışırken Gülsiye’yi de sırrına ortak eder. Dükkana gelen sürpriz misafire şaşıran Elvan, Bora ile olan ilişkisinde de radikal bir adım atar.

Mavi ve Melek birlikte zaman geçirirken resme Sancar’ın da dahil olmasıyla Mavi’nin geçmişindeki sırları da yavaş yavaş ortaya çıkar. Sancar ve Mavi’nin asıl yolculuğu kalplerinin sesini dinlemeleriyle başlarken Sancar vermesi gereken çok büyük bir sınavla karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir