1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 77. Bölüm

Kuruluş Osman 77. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 77. Bölüm ile 29 Aralık Çarşamba akşamı ATV kanalından izleyebilirsiniz.

Sevilen ATV dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Atv’de ekrana gelen dizinin son bölümüne Malhun Hatun’un Osman Bey’i bulmak için verdiği mücadele damga vurdu. Kuruluş Osman 76. bölümde Osman Bey ağır yaralı bir vaziyette mağarada saklanır. İhanetten yargılanacak olan Osman Bey, peşindeki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne yapacak?

Kuruluş Osman 77. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 76. Bölüm Özeti

Osman Bey ağır yaralı vaziyette olmasına rağmen Vezir Alemşah’ın adamlarından kurtulup bir mağaraya sığınmayı başarır. Osman Bey sığındığı mağarada ölüm kalım savaşı verirken, onun yokluğunda Kayı Obası’nın başsız kalmasını istemeyen Gündüz Bey posta oturur. Boran Alp de Gündüz Bey’e bağlılığını bildirir. Malhun Hatun, Osman Bey’e yapılan suçlamalarla ilgili Vezir Alemşah’tan hesap sorarken; Bala Hatun da Osman Bey’i bulabilmek için her yolu dener. Tekfur Nikola kendisine yaşattıklarının intikamını almaya ant içtiği Mari’yi yaralarken, Turgut Bey ise Mari’yi kurtarmak için İnegöl Kalesi’ne sızar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir