Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm
0

ATV’nin sevilen dizisi yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm ile 24 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak.

Yeni sezonu ile izleyicileri ile tekrar buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde torunlarını bulmak için attığı her adımda oğlunu biraz daha kaybeden Hünkar, tüm bu karmaşanın ortasında öyle biriyle karşılaştı ki gözlerinden adeta alev çıktı. Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha’yı cezalandırmaya da devam etti. Demir’in, “Züleyha’nın evde hizmetli olarak kalması” emrine Hünkar bile karşı duramadı. Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi oyuncuların yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova 65. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölümde Neler Oldu?

Cezaevinden çıkmış olsa da Demir’in gözündeki cezasını şimdi konakta çekmeye devam eden Züleyha, hala evlatlarına hasret! Demir, çocuklarını saklamaya da Züleyha’yı cezalandırmaya da devam ediyor! Demir’in, “Züleyha’nın evde hizmetli olarak kalması” emrine Hünkar bile karşı duramadı.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-24

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir