1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 52. Bölüm

Kardeşlerim 52. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 52. Bölüm ile 14 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim Cumartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. 7 Mayıs Cumartesi akşamı ekranlara gelen Kardeşlerim son bölümü reyting sıralamasında Totalde 7,43 puan ile 1. oldu. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim 51. Bölümde kızlar suçsuz olduklarını açıklasalar da gözaltına alınmaktan kurtulamıyor.

Kardeşlerim 52. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 52. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 51. Bölüm Özeti

Kızlar tutuklanma korkusuyla karşı karşıya kalırken; erkekler de duydukları olay karşısında şok olurlar. Geminin batmasıyla hem parasından hem sağlığından olan Akif, Suzan’ı da yakından ilgilendirecek yeni kararlar almak durumunda kalırken; Eren kardeşler, bir Anneler Günü’nü daha buruk halde karşılarlar. Yaşanan olayların ardından Ayla’nın kızları artık okulda istememesi ise, Ataman Koleji’nde büyük bir yankı uyandırırken; kümese gelen beklenmedik ziyaretçi, Ömer ve Asiye’yi şoke eder.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir