1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 4. Bölüm

Kardeşlerim 4. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen yeni ATV dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 4. Bölüm ile 13 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi ATV’de yayın hayatına başladı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları yayınlanacak. Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstleniyor. Dizide dört kardeşin başından geçen hikaye ele alınıyor. Dizinin merak edilen yeni bölümünden bir fragman da yayınlandı.

Kardeşlerim 4. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 3. Bölüm Özeti

Akif, Kadir’e çocukların hayatlarını değiştirecek bir teklifte bulunur. Çocuklar geçinebilmek için hayat mücadelesi verirken aynı zamanda da yeni okullarında beklenmedik olaylarla karşılaşırlar.

Ömer ve Oğulcan’ın Doruk’la kavgası onları başka bir belaya sürüklerken Kadir olaylara kayıtsız kalamaz. Amcaları Orhan, Şengül’ün entrikalarına rağmen çaresizliklerine çözüm arar.

Nebahat, Akif’in kendisini aldattığından şüphelenmeye başlar. Melisa’nın doğum günü partisinde bombanın pimi çekilir. Aybike herkesi etkileyecek bir olay çıkarır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir