Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm
0

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm ile 3 Ekim Cumartesi akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde Yıldız’ın yirmi yıldır iyileşmeyen yarası tekrar kanadı, yine aynı ihanet duygusuyla sarsıldı. Kuzey ve Yıldız ayrılık acısı yaşarken, Yıldız’ın sesinden “Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden” türküsü duygusal anlar yaşattı. Kuzey’in kaza yaptığı anlar ise yürekleri ağza getiriyor. Sefer, Nahide, Poyraz, Kamer ve Pembe’nin çil çil altınlara kavuştuğu tanıtımda Nahide’nin Şule’ye attığı sert tokat herkesi şoke ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm 2. Fragmanı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 33. Bölümde Neler Oldu?

Yıldız, Şule’nin sırrını daha fazla taşıyamamış, Kuzey’e söylemiştir. Artık bu büyük yük, Kuzey’in omuzlarındadır. Kızlarının bunu bilmeye hakkının olduğunu düşünen Kuzey, Şule’yi hastalığını söylemeye ikna eder. Belki de yıllardır bir araya gelmeyen aileyi, büyük bir acı bir araya getirmiştir. Kızlar, ölmek üzere olan annelerine destek olacaklardır. Yıldız, bu aile tablosunda kendine yer bulamaz, bu aşk yüzünden zaten ailesi dahil her şeyini kaybetmiştir. Kendine yeni bir sayfa açacaktır. Kuzey, Yıldız’ın uzaklaşmasına izin vermez. Hiçbir acı, hiçbir felaket onları ayıramayacaktır. Kuzey’in bir yirmi yıl daha kaybetmeye niyeti olmasa da Yıldız artık çok yorgundur. Bu aşk yüzünden daha fazla incinmeyecektir. Ama Kuzey artık yayından fırlamış bir ok gibidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir