1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Leyla ile Mecnun 11. Bölüm

Leyla ile Mecnun 11. Bölüm
0

Cuma günlerinin iple çekilden Exxen dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Leyla ile Mecnun 11. Bölüm ile 12 Kasım Cuma günü Exxen platformundan izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Leyla ile Mecnun son bölümde Mecnun ile Leyla yeni bir flörtleşmenin heyecanı yaşanıyor. Bu heyecan çok uzun sürmüyor ki Leyla, Berk ile evlenmeye karar veriyor. Erdal Bakkal ise mafya ile uğraşmakta.

Leyla ile Mecnun 11. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Leyla ile Mecnun 10. Bölüm Özeti

Son bölümde Leyla’yı Maraz’dan kurtaran ve kötü tarafını yok eden Mecnuni Leyla ile yeni bir ilişkiye yelken açar. Yıllardır flörtleşmeyen Mecnun yeni ergen sevgililer gibi saatlerce telefonda konuşmakta, sevgisini belli etmek için Leyla’ya cep telefonunda çağrılar atmaktadır. Çok zaman geçmez ki Leyla Berk ile evleneceğini Mecnun’a söyler. Mecnun bu işten huylanır ve bu işin peşine gitmeye karar verir. Leyla, Mecnun’a bir yetişkin gibi davranmadığı, sorumluluktan kaçtığını ve bunun gibi nedenler ile evlenemediğini Berk ile de Berk’in annesi yüzünden evlendiğini söyler.

Bir şekilde Berk’in annesi ile tanışan Mecnun, kendilerini bekarlığa veda partisine garson olarak işe aldırır. Bekarlığa veda partisine Erdal bakkalıda köçek olarak getirirler. Diğer yandan Erdal Bakkal mahalleye dadan bir mafya tarafından tehdit edilir. Mafya tarafından istediği parayı zamanında getirmeyen Erdal Bakkal’ın dükkanı talan edilir. Durumu farkeden İskender, mafya’ya giderek bunun hesabını sorar ve Erdal Bakkalı ile İskender arasındaki küslüğün sona ermesini için bir adım atar. Dizinin final sahnesinde ise Leyla ile Berk’in düğününü basan Mecnun, kendisini sorumlulukdan kaçmakla itham eden Leyla’nın önünde Rüya’ya evlenme teklifi eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir