1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Acun Ilıcalı’dan Dijital Platform Exxen

Acun Ilıcalı’dan Dijital Platform Exxen
0

Acun Ilıcılı daha önce bahsettiği yeni dijital platformu Exxen’i duyurdu. Exxen; Netflix, BluTV gibi platformlara rakip olacak.

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni kuracağı dijital platformun adını sosyal medya hesabından duyurdu.Dijital yayıncılık alanında, tüm dünyada olduğu gibi bizde de ciddi bir rekabet ortamı oluşmaya başladı. Netflix, BluTV, puhutv, FoxPlay derken son olarak Amazon Prime’ın Prime Video ile Türkiye’ye giriş yapması artık Türk izleyicilerinin de alternatifler arasında dilediğini seçmesine olanak sağlıyor. Dijital yayıncılığa şimdi ise televizyon programlarıyla tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Acun Ilıcalı giriş yapıyor.

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda Candaş Tolga Işık’ın sorularını yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı.

Ilıcalı, “Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz” ifadesini kullanmıştı.

Acun Ilıcalı’nın açıklamaları şu şekilde devam etti. “Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak” diyen Ilıcalı, “İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir