1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 30. Bölüm

Menajerimi Ara 30. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 30. Bölüm ile 21 Mart Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara Star TV ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Son bölümde yaşananlar sonrası yeni bölüm daha da merak edildi. Menajerimi Ara 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Menajerimi Ara 29. Bölüm özeti.

Menajerimi Ara 30. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Xuji2EYZt6s”]

Menajerimi Ara 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TbYrgKH3JWo”]

Menajerimi Ara 29. Bölüm Özeti

Dicle’nin Ömer’le görüşmesi işleri daha çok karıştırırken Barış’ın verdiği tepki Ömer’le karakola düşmelerine sebep olur. Serkan tazminat meselesi için herkesi sıkıştırmaya devam ederken Kıraç’ın öne sürdüğü fikir menajerleri ve asistanları yeni bir maceraya sürükler. Menajerler ve asistanlar ikinci bir Gökçe Bahadır bulmak için şehrin dört bir yanını gezmek zorunda kalırlar. Kıraç, oyuncusunun sette partneriyle yaşadığı krizi çözmeye çalışır. Dicle, Barış için bir adım atarken, karşısında Barış’ın annesi Ayla’yı bulur. Serkan, Feris’in hamilelik süreci için Çınar’dan yardım alır. Peride’nin Ece’den öğrendiği bir gerçek ise sürpriz bir ismi sorgulamasına neden olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir