Lezzet Düşkünleri 10 Haziran Hande ve Ali
1

10 Haziran Çarşamba Lezzet Düşkünleri 15. bölüm ile devam ediyor. Lezzet Düşkünleri 15. bölümde Hande şef ve yardımcı Ali, Gabriele Sponza moderatörlüğünde menülerini hazırlayıp yüksek puan almaya çalışacaklar. Fragmandan gördüğümüz kadarıylar bugün yarışmacılar fazla stres yaşamadan süreye uyarak menülerini tamamlıyormuş gibi duruyor fakat neler olup bittiğini bugün saat 15:45’de TV8’de göreceğiz.

Lezzet Düşkünleri 8 Haziran yeni yarışmacıları Ali ve Hande kimdir?

6 Haziran Cuma günü elenen isimlerin yerine 8 Haziran Pazartesi günü yarışmaya iki yeni isim katıldı. Yarışmanın üçüncü haftasında yarışmaya Ali ve Hande ikilisi katıldı. Yarışmanın yeni ismi Ali 40’lı yaşlarındadır. Ali Bey normal hayatında da aşçılık yapıyor. Tecrübeli bir aşçı olan Ali Bey yarışmada da oldukça iddialı olduğunu söyledi.

Yarışmanın yeni ismi Hande Hanım ise ev hanımıdır. Ev hanımı olmasına rağmen yemek konusunda iddialı olduğunu dile getiren Hande hanım iyi bir şef olduğunu söyleyerek iddiasını ortaya koydu. İki yeni isim Ali ve Hande yarışmada ilke kez 10 Haziran Çarşamba günü yarışacak. İzleyiciler ikilinin nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyor.

Lezzet Düşkünleri 15. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünler 15. Bölüm Hande ve Ali Kaç Puan Aldı?

Hande vşef ve yardımcısı Ali bu hafta yarışmaya yeni katılan yarışmacılar olmuştu. İlk yarışmasına çıkan Hande ve Ali toplamda 21 puan aldılar.

Haberler Özel

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bir Tugba fani olarak Hande bellve Ali’yi cok sempatik buluyorum Tugba ve Ali’nin dansi harikaydi :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir