1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 105. Bölüm

Yasak Elma 105. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 105. Bölüm ile 5 Nisan Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 104. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yasak Elma dizisinin 104. son bölümünde; Hasan Ali, Çağatay’ı yanında tutabilmek için riskli bir karar verirken, Ender, Şahika ve Hasan Ali’yi ayırmanın yolunu bulur ve gözüne Ömer’i kestirir. Yasak Elma 105. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yasak Elma 104. son bölüm özeti.

Yasak Elma 105. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZWNDOe_uI5A”]

Yasak Elma 104. Bölüm Özeti

Hasan Ali’nin evinde yaşananlar ve sonrasında Yıldız’ın Cansu’yu öğrenmesi herkesin gündemine bomba gibi düşer. Hasan Ali, Yıldız ve Çağatay’ın arasını düzeltmeye çalışırken, Şahika Hasan Ali’nin karısı olarak yerini sağlamlaştırmak için ikiliyi barıştırma çabasıyla araya girer. Cansu ise kaybedecek bir şeyi kalmadığı için gözünü karartır ve tehlikeli bir hal alır.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir