1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 23. Bölüm

Maraşlı 23. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Maraşlı 23. Bölüm ile 21 Haziran Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

atv’nin sevilen dizisi Maraşlı dün akşam 22. bölümüyle ekrana geldi. Maraşlı’nın son bölümünde; Maraşlı ve Nevzat yeniden omuz omuza geldi ve tansiyon yükseldi. Peki ama Maraşlı’nın son bölümünde neler yaşandı? Maraşlı’nın son bölümünde; Hurdacı, Nevzat’ı öldürecek mi sorusu merak edildi. Peki Maraşlı 23. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 23. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 22. Bölüm Özeti

Nevzat, Mehmet İnce dosyasına kendi fotoğrafını koyar. Savcı Tolga, Nevzat’ı sorguya çeker ama istediği bilgilere ulaşamaz. Savcı, Mehmet İnce dosyasına daha fazla kafayı takmaya başlar. Mehmet İnce neden bu kadar önemlidir? Neden herkes Mehmet İnce’nin peşindedir? Hurdacı ve Savaş, Mehmet İnce dosyasının Savcı’da olduğunu öğrenir. Dosyayı Savcı’dan almak için bir plan yaparlar. Hurdacı’nın, Tolga için tehlikeli planları vardır.

Savaş ve Hurdacı’nın planı işleyecek midir? Maraşlı artık Mahur ve Zeliş’i buluşturmak zorundadır. Zeliş ile bir konuşma yapar. Neden Maraşlı gibi konuşmak zorunda olduğunu Zeliş’in anlayacağı gibi anlatır. Akşam yemeğinde Mahur, Maraşlı ve Zeliş buluşurlar. Maraşlı mümkün olduğunca az konuşmaya çalışır, tedirgindir. Zeliş, Mahur’a babasının Mehmet İnce olduğunu anlatacak mıdır? Hurdacı ve Savaş, Nevzat’ı alırlar. Savaş hemen Nevzat’ı öldürmekten yanadır ama Hurdacı izin vermez. Nevzat’ı bir depoya götürürler. Maraşlı’da, Nevzat’ı almak için depoya gider. Maraşlı ve Hurdacı karşı karşıya gelecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir