1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 46. Bölüm

Kardeşlerim 46. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Kardeşlerim 46. Bölüm ile 2 Nisan Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında ekranlara gelen Kardeşlerim bölümleri Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 45. son bölümde Eren ailesi, bir sevdiğini daha kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalırken; Nebahat’in Resul’ü durdurmak için yaptığı hamle, hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanır.

Kardeşlerim 46. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 46. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 45. Bölüm Özeti

Eren ailesinin fertleri, sevdikleri birini daha kaybetmenin korkusuyla yüz yüze gelirler. Nebahat Resul’ü engellemek için bir hamle yapar fakat bu hamlenin karşılığı hiç beklenmedik bir şekilde sonuç verir. Ömer, karıştığı belanın yüzünden ailesi tarafından oldukça sert bir tavır görür. Şengül ise karşı karşıya geldiği manzara karşısında şok olur. Ataman Koleji’nde açılacak olan okul radyosu, yeni sürprizleri beraberinde getirir. Eren kardeşler ise, ayakta kalabilmek için yeniden birbirlerine sarılarak mücadele etmek zorunda kalırlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir