Bir Zamanlar Çukurova 98. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarına gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 98. Bölüm ile 27 Mayıs Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 97. bölümü ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde; Züleyha’nın demiri sıkıştırıp, öfkesinin büyümesi ve Çukurova’dan gitmesi dikkat çekti. Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümünde; Züleyha, Demir’in yaptıklarını kaldıramadı. Bir Zamanlar Çukurova 98. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova 98. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 97. Bölüm Özeti

Müjgan, Demir ve Ümit’in fotoğraflarını gösterince Züleyha şok geçirse de kendisini defalarca yok etmeye çalışmış Müjgan’a renk vermemeyi başarır ve durumu idare eder. Ancak fotoğrafları görmesinin ardından başladığı sorgulama ve sonrasında yaşananlar Züleyha’yı Adana’dan uzaklaşmaya kadar götürecektir.

Müjgan ise, karşılık bulmadığını bilse bile, ilk kez Züleyha’ya doğru davranmanın huzuru içinde hayatında yeni bir sayfa açmaya adım atar! Üstelik bu kez Fekeli’den izin alarak harekete geçer.

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir’in öfkesinden yine de kurtulamaz. Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlayacaktır. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret’e saldıracak kadar delirir! Fekeli ve Lütfiye ise Fikret’i kurtarmak için tüm delilleri bir araya getirirler. Bu arada Fekeli ve Fikret arasındaki sular da durulacaktır.

Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Sevda’yı da kendine destek olmamakla suçlar! İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha’yı kaybedecektir, ya da onları korurken kızını tamamen yitirecektir. Sevda’ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmez! Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir