1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm
1

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Çukur yeni bölümü ile devam ediyor. Çukur 4. Sezon 13. Bölüm (Çukur 105. Bölüm) ile 30 Kasım Pazartesi akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çukur dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Son bölümünde Çağatay her ne kadar Yamaç’ı köşeye sıkıştırmaya çalışsa da amacına ulaşamadı. Yamaç’ın ardından Çağatay’ın sonraki hedefi de Cumali olacaktır. Yamaç’ın Erdenetler’e rest çekip Çukur’a geri döndüğü Çukur son bölümde neler oldu? Çukur’un yeni bölüm ilk sahnesinde; Selim, ailesine veda etmeden önce oğlu Akın’dan bir söz almalıdır. Akın, babasının ne yapmaya çalıştığı, nereye gideceği konusunda hiçbir fikre sahip değildir. Ancak yine de ailesinin başında durmaya yemin eder.

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm Fragmanı

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4. Sezon 13. Bölüm İlk Sahne

Çukur 4. Sezon 12. Bölüm Özeti

Cengiz Erdenet’e büyük bir rest çeken Yamaç, ardından soluğu abilerinin yanında aldı. Cumali ve Selim’in, Sefa’ya saldırmak için hazır beklediği anlarda Yamaç’ın gelişi bir Koçovalı olduğunu herkese gösteren cinstendi.

Yamaç’ın, oğlu Sefa’yı öldürdüğü haberini alan Namık’ı, Cengiz Erdenet ortadan kaldırdı. Tüm bu olanlardan sonra Cengiz, Yamaç’a işkence ederek özür beklediğini ifade etti. Ancak Yamaç Koçovalı, Erdenetler’e karşı durmakta kararlıydı.

Yamaç’ın, Cengiz ve Çağatay’a bir sonraki hamlesi bir külçe altın göndermek olunca tansiyon giderek yükselmeye başladı. Yamaç, Erdenetler’i altınlarını yok etmekle tehdit etti.

Çağatay, Yamaç’ın bu hamlesiyle bozguna uğrarken, diğer tarafta Cumali’ye karşı elinde olan büyük kozu kullandı. Çukur’un tapularını tefeci Sermet’ten geri almaya giden Cumali, karşısında Çağatay Erdenet’i görünce şoke oldu.

Çağatay Cumali’den, Ogeday’ı öldürmesini isteyince Cumali, saldırı düzenledi. Sultan’ın Yamaç’ı yemeğe davet etmesi ise Koçovalılar’ın evinde duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

Sultan’ın ısrarıyla Cumali, Selim ve Yamaç aynı sofrada buluştu. Gerilim dolu akşamın sonuna Yamaç ve Selim’in yüzleşmesi bölüme damgasını vurdu. Selim’i, Çağatay’ın öldürmek için hedef aldığının ortaya çıktığı final ise Koçovalılar’ı bekleyen felaketin habercisi oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Aras Bulut İyinemli sen nasil bir oyuncusun, ekrana kilitledin resmen, bravo!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir