Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 5. Bölüm
0

TRT1 ekranlarından yayınlanan Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli dizisi yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 5. Bölüm ile 11 Mart Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli bölümleri TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli son bölümünde; Molla Numan sürgün cezasına çarptırılmıştır. Numan da aklanma planları kurar. Şeyh Murat ve ekibi Numan’ı bulabilecek mi?

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 5. Bölüm Fragmanı

Aşkın Yolculuğu: Hacı Bayram-ı Veli 4. Bölüm Özeti

Molla Numan sürgün cezasına çarptırılmıştır. Molla Rüstem ve Şeyh Murat rahat bir nefes aldık derken, sürgüne giden Numan’ın arabasının tufanda devrildiği haberini alırlar. Bunun üzerine tahkikat başlatan kadılık her yeri didik didik aramaktadır. Abdal Murat, Molla Numan’i katara bindirip Somuncu Baba’nın fırınına getirir. Somuncu Baba’nın fırınında Ayşe, Numan’ı görür. Somuncu Baba, Ayşe hatun ve Molla Numan’ı Ankara’dan kaçırır. Sonrasında Mevlüt Bey konağına gelen Numan, konak da saklanmaya başlar. Tüm bu olaylar olurken Numan’da aklanma planları kurar. Diğer tarafta Şeyh Murat ve ekibi ise Numan’ın izini sürer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir