1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 3. Bölüm

Destan 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Destan 3. Bölüm ile 7 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yayayın hayatına yeni başlayan ATV dizisi Destan büyük ilgi görmeye devam ediyor. Destan 2. bölümde, Kaya Tegin ve Timur Tegin tahta kimin geçeceği konusunda çekişirken, amcaları Balamir de pusuda bekler. Akkız’ın esir alınması sonrası yaşananlar damga vurdu.

Destan 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Destan 3. Bölüm Fragmanı

Destan 2. Bölüm Özeti

Destan’ın ikinci bölümünde; yıllardır aradığı fırsatı ele geçirerek Alpagu Han’dan intikamını almak isteyen Akkız, attığı oklarla Gök Hanlığı’nın hükümdarını ağır yaralar. Alpagu Han derhal saraya götürülürken, saldırının sorumlularını bulmak için Dağ Hanlığı’na giden Saltuk, Akkız’ı rehin alır. Alpagu Han’ın ölümün kıyısında olması Gök Hanlığı Sarayı’ndaki taht savaşını kızıştırır. Kaya Tegin ve Timur Tegin tahta kimin geçeceği konusunda çekişirken, amcaları Balamir de pusuda beklemektedir. Esir olarak saraya getirilen Akkız ise burada çocukluğundan bu yana unutamadığı Batuga ile karşılaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir