1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 42. Bölüm ile 12 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Merve Dizdar, Ezgi Mola ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde; Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir telaş başlar. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının telaşı ile baş etmeye çalışır. Han ve Rüya arasındaki diyalog ise bölüme damga vurur. Peki Masumlar Apartmanı 42. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 42. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm Özeti

Aile, Han’ın eve dönüşünün mutluluğunu yaşarken Gülben ve Esat’ın evlilik kararıyla tatlı bir telaş başlar. Hikmet, en kısa sürede Esat’ın ailesini alıp usulüne uygun şekilde Gülben’i istemeye gelmeleri konusunda diretir. Safiye hem eve yabancıların girecek olmasının stresini yaşar hem de o kadar kısa sürede evi nasıl hazırlayacaklarının derdine düşer.

Rüya ise Han’la karşılaştıklarında Anıl’ın ona her şeyi anlattığından emin olur ve o umutsuzlukla Han’a önemli bir itirafta bulunur. Han’ın, Rüya ve annesinin konuşmalarına tanık olmasıyla öğrendikleri ise Rüya’ya bakışını değiştirir.

Sonunda isteme günü gelir çatar. Gülben, o akşamı kazasız belasız atlatabilmek için hiç olmayacak bir plan yapar ancak bu plan onu daha da zora sokacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir