1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 33. Bölüm

Teşkilat 33. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni völümleri ile Pazar akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Teşkilat 33. Bölüm ile 6 Şubat Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisilerinden Teşikilat bölümleri sevenleri ekran başına kilitliyor. Teşkilat dizisi dün akşam 32. bölümü ile ekrana geldi. Teşkilat dizisinin 32. bölümünde; Ayvaz, Pınar’ın yerleştirdiği böceği bulur. Amerikalılar ekibin kaldığı evi bulur ve baskın yapar.

Teşkilat 33. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 33. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 32. Bölüm Özeti

Karargaha yapılan siber saldırı ekibi büyük bir tehlikenin içine düşürür. Bu saldırının bertaraf edilmesi için Mr. X’in vereceği bilgilere ihtiyaç vardır. Serdar ve Zehra, beraberinde bir kaybı getireceğinden habersiz olarak Elçi ve Ceren’e karşı büyük bir mücadeleye girer.

Diğer yandan Yıldırım, ekibin işini zorlaştırmak için hiç beklenmedik bir planı devreye koyar. Mete Başkan yeni oluşan bu tehlikeyi ortadan kaldırmaya çalışırken ekibin Mr. X’i çıkarma planları iyice zora girer. Halit’in ise Yıldırım’ın tüm oyunlarını açığa çıkarabilecek tehlikeli bir planı vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir