Payitaht Abdülhamid 121. Bölüm
0

TRT1 dizisi Payitaht Abdülhamid yeni sezon ilk bölümü ile ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid 121. bölüm ile 16 Ekim Cuma akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

Payitaht Abdülhamit dizisi yeni sezonda yeni bölümleri ile TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Payitaht Abdülhamid’in geçen sezon final bölümünde; Hechler tutuklanmış, Goldsimht, Abdülhamid’e suikast tertip etmişti. Payitaht Abdülhamit dizisinin yeni sezonunda; Abdülhamid’in devleti payidar yapmak ve devleti düşmanların soktuğu cendereden kurtarmak için verdiği savaş devam etmektedir. Payitaht Abdülhamid 121. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid 121. Bölüm izle

Payitaht Abdülhamid 121. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 121. Bölüm 2. Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 120. Bölümde Neler Oldu?

Sefirler Mürzsteg kararlarını Abdülhamid’e daha bildirmeden Abdülhamid Mürzsteg kararlarına karşı bir hamle yapar. Abdülhamid’in Akabe tren hattı hamlesi bütün taşları yerinden oynatır. Ticari dengeleri bozulan düşmanlar Abdülhamid’in karşısında birleşir. Bidar, yaşanan olaylardan sonra kimseye güvenemez olur. 5. Murad’ın kızları Fatma ve Aliye Sultan’ın saraya gelmesi Bidar’ı fazlasıyla rahatsız eder. 5. Murat’ın vefat haberi Abdülhamid’i üzerken Masonları umutlandırır. Büyük loca olabilmek için 5. Murat’ın yerine geçecek üyeyi beklemektedirler.

İlginizi Çekebilir
Destan-Bolum-19

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir