1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 12. Bölüm

Gönül Dağı 12. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen TRT1 dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile devam ediyor. Gönül Dağı 12. Bölüm ile 16 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi dün akşam11. bölümüyle seyirciyle buluştu. Taner ve Dilek arasındaki kırgınlık Gülsüm ve Halime’yi Taner ve Dilek’le konuşmaya mecbur bırakır. Bozkırda bir Anadolu masalı sloganıyla her hafta cumartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelen Gönül Dağı 11. bölüm dün akşam yayınlandı. Takipçileri tarafından merakla beklenen Gönül Dağı 11. son bölümde neler oldu? İşte Gönül Dağı yeni bölüm fragmanı.

Gönül Dağı 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 12. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ADgDhSABTtc”]

Gönül Dağı 12. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dJcAHZ67hlE”]

Gönül Dağı 12. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GupmU5zVfMk”]

Gönül Dağı 11. Bölüm Özeti

Gülsüm, Taner’le, Halime de Dilek’le sert bir konuşma yapar. Bunun üzerine Taner ve Dilek’in duyguları karışmaya başlar. Her ikisi de bu engeli aşacakları konusunda kendilerinden emindir. Ancak Dilek, hiç beklenmedik bir yerden köşeye sıkışır ve yol ayrımına gelir. Dilek’in, Taner’le ilgili alacağı karar ne olacak?

Hastaneye kaldırılan Cemile’nin durumu kritiktir. Doktorların yoğun çabası sonucu Cemile hayata dönecek mi? Cemile’yle ilgili bir gerçeği öğrenen Veysel ne yapacak?

Ramazan’ı evlendirmek isteyen Hüseyin, soylu bir dünür bulmanın peşine düşer. Özür dileme bahanesiyle Günışıl ve Ramazan’ı alıp bir akşam ansızın Münir Bey’in kapısını çalar. Gelişmeler, Asuman ve Ramazan’ı nasıl etkileyecek?

İlginizi Çekebilir
iyilik-bolum-3

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir