Hekimoğlu 25. Bölüm
0

Salı akşamları ekrana gelen Dr. House dizisinin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu dizisi yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Hekimoğlu 25. Bölüm ile 17 Kasım Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Dizi pandemi nedeniyle 1 hafta ara verdi ve 25. bölüm 10 Kasım yerine 17 Kasım tarahinde yayınlanacak.

Kanal D’nin sevilen dizisi Hekimoğlu’nun dün akşam yayınlanan 3 Kasım tarihli 24. bölümüne Emre’nin hatası nedeniyle hastanede toplanan kurulun verdiği karar damga vurdu. Tüm bunlar yaşanırken Selin’in Emre konusunda araştırma yapması ise merak dolu anları ekranlara getirdi. Hekimoğlu 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Hekimoğlu ve Memoli arasında rekabet artıyor!
Ateş’in ceza almasından sonra ekibin başına geçen Memoli, Ateş’in gazabından kurtulamıyor. Hekimoğlu her fırsatta Memoliyi iğnelemeye devam ediyor. Öte yandan ekibin komutasının kendisinde olması Memoli’yi zor bir kararın eşiğine getiriyor.

Hekimoğlu 25. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu 25. Bölüm 2. Fragmanı

Hekimoğlu 25. Bölüm 3. Fragmanı

Hekimoğlu 24. Bölümde Neler Oldu?

mre’nin bir anlık hatası bir hayata bedel oluyor! Bu durum yüzünden kurul karşısına çıkan Emre’yi nasıl bir son bekliyor?

Öte yandan Emre konusunda geniş çaplı bir araştırma yapan Selin, hem ekibi hem de Ateş’i yakın takibe alıyor. Ateş ise bu durum karşısında Emre’yi yalnız bırakmıyor. Ona destek olan Ateş, içinde bulundukları bu durumdan nasıl çıkacakları konusunda yardım ediyor. Emre gibi birinin nasıl böyle bir şey yaptığına kimse anlam veremiyor.

Hakkında açılan disiplin soruşturmasına rağmen Emre sessizliğini korumaya devam ediyor ancak kuruldan öyle bir karar çıkıyor ki Hekimoğlu da dahil olmak üzere herkesi şaşkına dönüyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir