1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 68. Bölüm ile 26 Nisan Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sevilen dizisi 19 Nisan tarihli bölümü reyting sıralamasında Total de 3,57 puan alarak 9. oldu. Masumlar Apartmanı dizisinin 67. bölümünde; Safiye, her ne kadar iyileşme yolunda kayda değer bir yol katetmiş olsa da evde bir köpeğin varlığını kabul etmesi söz konusu değildir. Bu durum Han’la aralarında ciddi bir restleşmeyle sonuçlanır. Bu sırada Naci, Safiye’nin bir başka zorluğu daha aşmasına destek olur.

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 67. Bölüm Özeti

Hatırlattığı bir şey ise, Safiye’yi bugüne kadar ertelediği bir adımı atması için cesaretlendirir. Han, bir yandan Kurşun’u ablasına kabul ettirme derdine düşmüşken, diğer yandan da Ceylan’ın sıkıntılarını, ona sezdirmeden de olsa giderebilmek için çabalar. Han’ın yaptıkları, belki de ilk kez Ceylan’ın ona farklı bir gözle bakmasını sağlar. O sırada Hikmet’in yaşadığı bir unutkanlık anı, Safiye için adeta bir faciayla sonuçlanacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir