Sefirin Kızı Dizisi Geri Dönüyor!
0

Pazatesi günlerinin en çok izlenileni Star TV’nin çok sevilen dizisi Sefirin Kızı, yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor. Ege’nin en güzel atmosfere sahip şehirlerinden Muğla’da çekimlerine tekrar başlanan dizi, 15 Haziran 2020 tarihinde yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin sosyal medya hesabı da müjdeli haberi paylaştı.

Yayınlanan son bölümde Gediz, Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama kendi öfkesine hakim olamaz. Sancar, Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi, Nare ve Melek’e de vermek zorundadır. Menekşe konağa geri döner ve bu durumu kullanarak herkesi kan kusturur. Nare, bu durumun üzerine ilişkiyi sorgulamaya başlar ve bu aşkın imkansız olduğunu iyice anlar.

Sefirin Kızı’nın başrolünde Nare rolüyle Neslihan Atagül Doğulu ve Sancar rolüyle Engin Akyürek yer alıyor. Oyuncunun kadrosunun diğer iddalı isimleri ise; Uraz Kaygılaroğlu (Gediz), Doğukan Polat (Yahya), Hivda Zizan Alp (Elvan), Özlem Çakar Yalçınkaya (Refika), Erhan Alpay (Akın), Erdal Küçükkömürcü (Güven), Gonca Cilasun (Halise), Tülin Yazgan (Menekşe), Esra Kızıldoğan (Müge), Cemre Öktem (Zehra), Edip Tepeli (Kavruk Ömer) ve Beren Gençalp (Melek) gibi isimlerden oluşuyor.

Sefirin Kızı, 15 Haziran Pazartesi saat 20.00’de Star’da yeni bölümüyle yer alacak ve her hafta aynı gün ve satte yayınlanmaya devam edecek. Pandemi nedeniyle takvimi sarkan dizilerin, yaz sezonunu nasıl geçireceği ve sezon aralarını ne zaman vereceği henüz netlik kazanmadı.

https://www.instagram.com/p/CBFdMJSquSu/

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-24

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir