1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 6. Bölüm

Maraşlı 6. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının iddalı ATV dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 6. Bölüm ile 15 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi 5. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu ve Saygın Soysal’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Pazartesi akşamları yayınlanıyor. Yayınlandığı ilk günden beri Burak Deniz ile Alina Boz’u birbirine çok yakıştıran diziseverler Maraşlı’yı yakından takip ediyor. Maraşlı 5. son bölümde; Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal’in sergisine gider. Kemal, Mahur’u bir sanatsever ile tanıştırır. Peki Maraşlı 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Maraşlı 5. son bölüm özeti.

Maraşlı 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Kua0u_AM5sg”]

Maraşlı 5. Bölüm Özeti

Kemal’in tanıştırdığı kişi Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcıdır. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklar? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecek? Duruşma günü gelmiştir. Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Mahur ifadesini değiştirecek mi? Savaş tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı konuşmaları duyar. Ozan’ın nerede olduğunu öğrenmiş olur.

Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlatır. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamayı planlamaktadır. Maraşlı’nın Ozan’la ilgili planı nedir? Savaş bir anlaşma yapmak ister. Bu anlaşma ile artık Maraşlı’nın hayatı tehlikedir. Savaş, planında başarılı olmak için kimi kullanacak? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldıracak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir