1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 35. Bölüm

Sefirin Kızı 35. Bölüm
0

Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 35. Bölüm ile 11 Ocak Pazartesi akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı dün akşam 34. yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Gediz, Sancar için katil olmayı göze almıştır. Sadıçlar arasında buzların eriyip erimeyeceği ise merak ediliyor. Nare ve Sancar’ın yolları ayrılsa da iki sevdalı birbirileri için uğraşmaktan başka bir şey yapamaz. Başrollerinde; Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun yer aldığı dizi, bu akşam 34. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıktı. Sefirin Kızı 34. bölümde neler oldu? Sefirin Kızı 35. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 35. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xGPq4a6hwn4″]

Sefirin Kızı 34. Bölüm Özeti

Gediz, Sancar için katil olmayı göze almıştır. Bu iki sadıç arasında bir şeyleri tamir edecek mi yoksa artık ortada tamir edecek bir şey kalmadı mı? Sancar, Gediz’i affedecek mi?

Peki Gediz’in Sancar’ın canı için feda ettiği Sahra, Gediz’i affedecek mi?

Öte yandan, Kahraman’ın sorduğu “Bundan sonra özgür bir yarıcının oğlu mu olacaksın yoksa mapus bir Sancar Efe mi?” sorusuna Sancar’ın cevabı nettir; “Mapus bir Sancar Efe”.

Ancak Nare’nin de cevabı nettir; “Özgür bir yarıcının oğlu.”

İki sevdalının mücadelesini hangisi kazanacak?

Birbirleriyle giriştikleri bu kıran kırana mücadele, onları hiç tahmin etmedikleri bir sona mı taşıyacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir