1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 23. Bölüm

Ada Masalı 23. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 23. Bölüm ile 24 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının sevilen Star TV dizisi Ada Masalı 17 Kasım Çarşamba akşamı 22. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümün ardından hemen yeni bölüm ön izlemeside Ada Masalı sevenleri ile buluştu.

Ada Masalı 23. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 23. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 22. Bölüm Özeti

Haziran ile Poyraz’ın beklenmedik bir şekilde otelde buldukları bebek, Kırlangıç Adası’nın yeni gündemi olur. Başta Haziran ile Poyraz olmak üzere herkes bebeğin üstüne düşerken Kırlangıç Adası’nda bebeğin annesini bulmaya yönelik çalışmalar başlar. Selma ve Fatih, Nehir’in İngiltere’deki okulunu karşılamanın yollarını ararken Latif ise İdil’in gidişiyle kendisini Zeynep’e ve onun hastalığına adayacaktır.

Alper ve Melisa evliliklerinin ilk gününden sorunlar yaşamaya başlarken Biricik, Beyazıt’ın daha önce hiç görmediği yüzüyle karşı karşıya kalır. Sadık’ın ablası Suzan ve oğlu Okan’ın adaya gelişi, Sadık’ı zorlu günlerin beklediğinin habercisi olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir