Masumlar Apartmanı 18. Bölüm
0

Salı akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 18. Bölüm ile 19 Ocak Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı, gerçek bir hayat hikayesi olan Masumlar Apartmanı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından esinlenildi. Yeni bölümde neler yaşanacağını merak eden dizi severler merak ediyor. Son bölümde taşlar yerinden oynadı. İnci ile Han’ın gizlice evlendiği haberi iki ailenin de gündemindedir. Dedesi İnci’yi evde istemez, Han’ların evinde de durum aynıdır. Naci gerçeğini öğrenen Safiye, dolaylı olarak da olsa çiftin kavuşmasına engel olur. Gülru ansızın Safiye’nin kapısında soluğu alır ve gerçekleri bir bir anlatır. İhanete uğradığını düşünen Safiye, annesinin hayalinden kurtulamamanın verdiği öfke ile kendine zarar verir. Bu durumda ona engel olan tek kişi Han’dır. Ancak İnci o anlarda işittikleri be şahit oldukları ile hayatının şokunu yaşar. Masumlar Apartmanı 17. bölümde; Han ve İnci ailelerine evlendiklerini açıklıyor. Ancak ne İncinin dedesi ne de Han’ın ablası Safiye bu durumu kabul edebiliyor. İşte Masumlar Apartmanı 17. son bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 17. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kDZDPgiZU-4″]


Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=l2CXAcLHhSc”]

Masumlar Apartmanı 17. Bölüm Özeti

Han ve İnci’nin evliliğini öğrenmek Safiye’nin dünyasını alt üst eder. Her şeyden habersiz olan Han ve İnci, evliliklerini açıklamak üzere apartmana gelirler. Ancak her şey için çok geçtir. Naci ise Safiye’nin tekrar içine kapanmasını yanlış yorumlar. Kendini açıklamak için bir çözüm arayışına girer. Fakat Gülru’nun zamansız bir hareketi her şeyi daha da karıştırır. Gülben ve evdekiler yeni bir krizin eşiğindeki Safiye’yi zaptedemeyince Han’dan yardım isterler. Han’la yeni hayatlarına başlamak için ev arayışına giren İnci ise tüm hayallerini yıkacak olan gerçeği öğrenir.

İlginizi Çekebilir
Yalanci-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir