Mucize Doktor 35. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen FOX tv dizisi Mucize Doktor yeni bölümü ile devam ediyor. Mucize Doktor 35. Bölüm ile 29 Ekim Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında olacak.

Dün akşam yayınlanan Mucize Doktor dizisi 34. son bölümüyle ekranlara geldi. Mucize Doktor 35. yeni bölümünde, Doktor Ali Vefa sevgilisi Nazlı’ya hastanede yatan babası hakkında bilgi veriyor. Ali Vefa’nın “Baban besinsiz kalmış. Sanırım sokaklarda yaşıyor” sözleri Nazlı’yı gözyaşlarına boğuyor. Ali Vefa ise Nazlı’dan görüşmediği babasına bir şans daha vermesini istiyor. İşte yeni bölüm fragmanı.

Mucize Doktor 35. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 35. Bölüm 2. Fragmanı

Mucize Doktor 34. Bölümde Neler Oldu?

Doktor Ali Vefa iddiayı bilerek kaybettiği için sevgilisi Nazlı ile araları bozulur. Başhekim Tanju misilleme olarak bir baş asistanlık yarışı başlatınca Ali’yle Nazlı tekrar kıyasıya rekabet etmek zorunda kalırlar ve iş iyice içinden çıkılmaz bir hal alır.

Ama bütün bunlar olurken Ali’nin aklında bambaşka bir şey vardır; o da Ferda’nın süratle iyileşme sürecine giren Adil’i Ali’den kıskanmasıdır. Ferda ve Ali bir türlü Adil’le ilgili ortak bir karara varamaz.

Vakalar ve baş asistanlık yarışı süratle finallerine tırmanır ve Adil hakkında son karar verilirken Ali’nin tek şansı hem iş hem de özel hayatında bir şekilde orta yolu bulmaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir