1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm

Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı yeni bölümleri ile FOX ekranlarına gelmeye devam ediyor. Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm ile 19 Eylül Pazar akşamı FOX ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Uzak Şehrin Masalı, 1. bölümüyle ekrana geldi. Çekimleri Kars’ta çekimleri devam eden dizinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi isimler yer alıyor. Uzak Şehrin Masalı dizisinin birinci bölümünde Umay ve Affan’ın arasındaki tartışmalar ve hikaye dikkat çekti. Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 2. Bölüm 2. Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 1. Bölüm Özeti

O gece Demirkan Konağı’nda yaşanan deprem, Umay’ın hayatındaki bütün taşları yerinden oynatır. Yıllardır kocası Affan’ın zulmüne evlatları için katlanan Umay için bu olay, bardağı taşıran son damla olmuştur. Çocuklarını alıp evi terk eder. Doğup büyüdüğü köye, Eskitepe’ye, uzun süredir kırgın olduğu ablası Sonay’a sığınır.
El ele verip tüm küskünlükleri geride bırakır iki kardeş. Aile yadigarı mandırayı yeniden çalıştırmaya başlayacaklardır. Umay tam hayatına bir çeki düzen verecektir ki karşısına mazisi karanlık, gizem dolu bir adam çıkar. Şimdi çocuklarının da kendisinin de kaderi bu tehlikeli adamın ellerindedir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir